Start Usługi Produkty O nas Praca Sklep Kontakt English
 


 

Informatyczne systemy biznesowe

 
Rozwiązania firmy Comarch: 
Dynamiczny rozwój średnim firmom o zaawansowanych wymaganiach funkcjonalnych zapewnia pakiet CDN XL STANDARD. Polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom o dużych, często specyficznych potrzebach dedykujemy rozszerzone moduły z linii CDN XL - najchętniej kupowanego systemu klasy ERP w Polsce. Kompleksowa oferta Zintegrowanych Systemów CDN zapewnia łatwą migrację między jej kolejnymi elementami. Firmom rozpoczynającym działalność dedykujemy pakiet CDN OPT!MA Faktury za niską cenę, małym przedsiębiorstwom oferujemy specjalne pakiety CDN OPT!MA. Takie instalacje wraz z rozwojem potrzeb firmy mogą być uzupełniane o kolejne moduły z pełnej oferty systemu CDN OPT!MA.
Rozwiązanie firmy Soneta:
Kadry: rozbudowana, posiadająca układ menu, ewidencja osobowa pozwala na zapisanie informacji takich jak: dane personalne (pracowników lub zleceniobiorców), dane o członkach ich rodziny, zasady wynagradzania (wynagrodzenie w stawce godzinowej lub miesięcznej, akord i prowizja, zawarte umowy cywilno-prawne), indywidualne ustawienia obowiązkowych i dobrowolnych ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz dane podatkowe (progi, koszty uzyskania, ulga podatkowa). Program pozwala z jednej strony na bezkarne usuwanie błędnych zapisów, z drugiej zaś strony mechanizm "zapisów historycznych" daje możliwość zapamiętywania istotnych modyfikacji - w programie pozostanie informacja o "starej" i "nowej" zawartości pola oraz dacie aktualizacji zapisu. Program pozwala również na odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy. 
Moduł Płace pozwala na rozliczenie nie tylko etatów, umów zleceń, ale również pozwala na udzielenie długoterminowych pożyczek, zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych a konto wypłaty. Umożliwia realizację dodatkowych wypłat. Standardowe funkcje pozwalają m.in. na: ustalenie czasu pracy, zsumowanie elementów wynagrodzenia, czy pomniejszanie wybranego składnika płacowego. Mechanizm cech daje dużą swobodę w definiowaniu składników wynagrodzenia, które mogą zależeć m.in. od czasu pracy, okresu nieobecności lub stażu pracy. Możliwe są także rozliczenia wielowalutowe
Rozwiązanie firmy Reset2:
Reset2  to bardzo dobry, sprawdzony i w pełni funkcjonalny system płacowo-kadrowy. Umożliwia kompletne prowadzenie kadr, naliczanie wynagrodzeń zgodnie z aktualnymi przepisami oraz automatyczne rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS.
Projekt systemu został oparty o wieloletnie doświadczenie z zagadnień płacowo-kadrowych i jest trzecią generacją systemów płacowo-kadrowych rozwijanych przez nas od 1992 roku.
W ofercie znajduje się od 2001 roku, aktualnie pracuje na nim około 2000 użytkowników w małych i średnich firmach oraz w dużych przedsiębiorstwach, w tym około 300 w biurach rachunkowych.
System charakteryzuje się niską ceną, dopasowaną do wielkości firmy, szybkim wdrożeniem i prostą parametryzacją. Mimo intuicyjnej i łatwej obsługi system uwzględnia specyfikę różnego rodzaju zakładów i spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników
Avast
Avast!4 Professional Edition jest idealnym rozwiązaniem zabezpieczającym komputer pracujący z dowolnym systemem operacyjnym Windows przed infekcją wirusem komputerowym.
Oprogramowanie antywirusowe avast! zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wysoką wydajność i szybkość skanowania oraz maksimum wykrywalności. Umozliwia skanowanie archiwów (ZIP, ARJ, RAR, TAR, GZIP itp). Uzyskało certyfikat ICSA Labs oraz wielokrotnie zostało nagrodzone prestiżową 100% Virus Bulletin avard.
 
Ramzes
Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw.
Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.
Funkcjonujący na platformie Windows posiada przyjazny interfejs, intuicyjną obsługę. Rozbudowana opcja pomocy usprawnia poruszanie się i operacje na każdym etapie pracy. Składa się ze ściśle współpracujących ze sobą modułów odpowiadających za pracę wszystkich działów firmy.
Ścisła łączność pomiędzy modułami czyni pracę łatwą i efektywną, zaś niezawodność i bezpieczeństwo komfortową. Pozwala na to m.in. bogaty system definiowania praw użytkowników oraz system automatycznego tworzenia backupów.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii obsługi relacyjnych baz danych koszty związane z eksploatacją systemu są minimalne.
Powstały z myślą o naszych klientach system pozwala dostosować program do potrzeb nawet najbardziej wymagającego użytkownika, nawet w takim detalu jak kolorystyka.


 

 
O nas
Jesteśmy zespołem dobrze wykształconych i  doświadczonych konsultantów. Wdrażamy rozwiązania biznesowe dla rosnących przedsiębiorstw.  
 Partnerzy
  

 Oferta
 
 Nasz adres
 
Akordbud-Consulting sp z o.o.
30-109 Kraków
ul.Salwatorska 14
www.akordbud.pl
biuro at akordbud.pl
tel/fax +4812-429 94 61